Nasz zespół

Studio 2 to mocny i zgrany zespół.
Razem tworzymy koncepcje imprez, które później wspólnie realizujemy. Codziennie udowadniamy, że w kreowanych przez nas wydarzeniach granice wyobraźni nie istnieją. Z determinacją i pasją podążamy za światowymi trendami w organizacji imprez – dlatego wciąż jesteśmy coraz lepsi.

ZARZĄD

Agnieszka

Charyzmatyczna z ognistym temperamentem (jak przystało na zodiakalnego barana), ale pożary potrafi gasić ze stoickim spokojem. Twarda sztuka – nikt jej nie oszuka! Poniedziałki nie są jej mocną stroną…

Monika

Drobiazgowość i profesjonalizm to jej drugie imię. Wizjonerka w najlepszym wydaniu, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Nikt nie oprze się jej urokowi osobistemu. Siła spokoju.

ZESPÓŁ

Ewa G.

Myśli szybko, mówi jeszcze szybciej. Naczelny logistyk firmy. Trudno znaleźć lepszego. Non stop w drodze, nieustannie do przodu. Kierownik twórczego zamętu. Chaos i hałas potrafi przekuć w sukces.

Paulina

Pewna siebie, ambitna i zadowolona. Z „prędkością światła” wykonująca wszystkie zadania.  Bez trudu osiąga sukcesy w pracy i w życiu osobistym. Od niedawna żona swojego męża ku utrapieniu płci przeciwnej.

Malina

Uzależniona od kolorowych zakreślaczy. Tęczowymi zapiskami rozwiewa „czarne chmury” w biurze. Doświadczenie zdobyte w macierzyństwie świetnie przekłada się na prace z hostessami, tylko ona potrafi skutecznie do nich dotrzeć.

Magda

Dobrze zorganizowana, uśmiechnięta, wrażliwa. „Młoda krew” w naszym zespole. Pracowita i multiutalentowana.

Magda

Walka z czasem nie stanowi dla niej najmniejszego problemu, potrafi wydłużyć dobę, tak żeby ze wszystkim zdążyć.  „ASAP” to jej drugie imię. Szefowa „Działu Zadań Specjalnych”.

Karolina

Wielozadaniowa jednostka świata biurokracji. Fundament biura. Twardo wyznacza granice i nie pozwala „wejść sobie na głowę”. Jej stoicki spokój z pewnością bierze się z miłości do kotów.

Grzegorz

Z zamiłowania podróżnik, a w pracy – otwarty i kreatywny umysł, który wnosi do biura całe mnóstwo kolorów.

Kuba

Głowa pełna świeżych pomysłów. Niektórzy mówią, że jest uzależniony od kursów. Naczelny „tłumacz” firmy – świetny anglista. Zwiedził pół świata – Pawlikowska w spodniach.


Goto Top