Klienci o nas

Ahold Polska Sp. z o.o.

Pragniemy dodać, iż współpracujemy z Biurem Promocji Studio 2 os 1999 roku. W tym czasie Biuro Promocji zorganizowało dla nas kilkanaście imprez o charakterze integracyjnym i promocyjnym. Mam nadzieję na kolejne lata owocnej współpracy.
Studio 2 postrzegamy jako solidnego i w pełni zaangażowanego w wykonanie swoich zadań partnera. To zespół kompetentnych ludzi, którzy działają z pasją i zawsze fachowo wykonują swoją pracę.

Apsys Polska Sp. z o.o.

Rekomendujemy firmę Studio 2 potencjalnym klientom oraz partnerom jako godną zaufania i otwartą na współpracę, gwarantującą jakość i satysfakcję.

Bonarka for Business Bonarka City Center

Składam serdeczne podziękowania za kompleksową organizację uroczystego otwarcia budynku C w krakowskim kompleksie Bonarka for Business. Studio 2 wykazało się dużą kreatywnością i elastycznością działania, potrafiąc sprostać specyfice organizacji imprezy dla przedstawicieli zagranicznych inwestorów oraz różnorodnych środowisk krakowskiego biznesu. Firma wykazała się sporym profesjonalizmem i sprawnością działania w zakresie obsługi PR-owej w trakcie przygotowania wydarzenia. Również program imprezy został dopracowany do perfekcji, tak więc podczas realizacji samego przedsięwzięcia Firma Studio 2 w pełni sprostała naszym potrzebom i oczekiwaniom.
Chcielibyśmy polecić Firmę Studio w będąc w pełni przekonani o korzyściach płynących ze współpracy.

Centrum Gemini

Serdecznie dziękuję za dotychczasową współpracę przy realizacji imprez plenerowych odbywających się na terenie Skweru Kościuszki przed Centrum Gemini w Gdyni.
Z powierzonych zadań firma wywiązała się z pełną starannością, co świadczy o profesjonalizmie i rzetelności tej firmy. Dlatego z całą odpowiedzialnością polecam STUDIO 2, będąc przekonanym o korzyściach płynących ze współpracy z tą firmą.

Centrum Handlowe M1 Czeladź

Zespół Studio 2 udowodnił, iż cechuje go wysoka kompetencja, zaangażowanie, ciekawe pomysły i rozwiązania oraz fachowa i szybka reakcja na potrzeby klienta.

Centrum Handlowe M1 Częstochowa

Zespół Studio 2 udowodnił nam, iż cechuje go wysokie zaangażowanie, profesjonalizm, ciekawe pomysły i rozwiązania oraz fachowa i szybka reakcja na potrzeby klienta.

Centrum Handlowe M1 Kraków

Firma Studio 2 specjalizuje się w kreacji i organizacji imprez promocyjnych oraz wydarzeń specjalnych. Postrzegana jest przez nas jako zespół kompetentnych ludzi, działających z wielkim zaangażowaniem i starannością, gwarantując tym samym najwyższą jakość dostarczanych usług. Charakteryzuje ich wysoka kreatywność oraz doskonale wyczucie rynku.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Poznań Plaza

Pragnę przekazać wyrazy uznania za kreatywne i elastyczne podejście do potrzeb klienta jak również za perfekcyjną realizację imprezy promocyjnej.
Dbałość o każdy detal oraz oryginalne pomysły sprawiają, że rekomenduję Studio 2 wszystkim, którzy planują realizację przedsięwzięć eventowych.

D.N.I. PL Sp. z o.o., Wyłączny dystrybutor „Dr. Nona International Ltd” – Izrael w Polsce

W 2005 r. mieliśmy przyjemność współpracować podczas eventu z okazji 5-lecia firmy DR NONA w Polsce, który dobyła się 5 lutego w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Klimat całej imprezy, na która złożyły się zarówno jej oprawa scenograficzna, jak i urozmaicony program artystyczny oparty na koncepcji czterech żywiołów sprawił, że wydarzenie to pozostało na długo w pamięci jego uczestników.
Powyższe doświadczenia sprawiły, że po raz kolejny powierzyliśmy organizację naszej imprezy jubileuszowej zespołowi Studio 2, który poprzez zorganizowanie w Operze Krakowskiej w dn. 5 czerwca 2010 r. Gali Oscarowej z okazji 10-lecia firmy DR NONA w Polsce ponownie udowodnił nam, iż cechuje go doskonałe wyczucie rynku, wysokie zaangażowanie, profesjonalizm, kreatywność oraz fachowa i szybka reakcja na potrzeby klienta.

Festiwal Kraków 2000

Mam przyjemność poinformować, że korzystamy z usług Biura Promocji Studio 2 z siedzibą w Krakowie Biuro Promocji Studio 2 cechuje profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.
Polecam Studio 2 będąc w pełni przekonanym o korzyściach płynących ze współpracy.
Chciałabym serdecznie podziękować za współpracę przy realizacji odbywającej się w ramach Festiwalu Kraków 2000 – Europejskie Miasto Kultury „Nocy Tysiąclecia” – Sylwester 2000/2001.
Dziękuję za zaangażowanie, które zadecydowało o starannym wywiązaniu się z powierzonych zadań oraz za szczególną dbałość z jaką państwo podjęliście zobowiązanie zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom „Nocy Tysiąclecia” na Rynku Głównym w Krakowie.
Jako Dyrektor Festiwalu Kraków 2000 i reprezentant władz Małopolski jestem dumny, że za sprawą współpracy z Państwa biurem oraz Fundacją Ardente Sole zainicjowany został Festiwal Tańców Dworskich.

Fortis Bank Polska S.A.

W całej naszej dotychczasowej współpracy agencja wykazała się solidnością, elastycznością i zaangażowaniem. Planowane wydarzenia były rzetelnie kosztorysowane i sprawnie realizowane zgodnie z ustaleniami, przy zachowaniu dobrej organizacji i koordynacji powierzonych działań.
Polecamy agencję Studio 2 jako dobrego, rzetelnego i sumiennego partnera.

Galeria Dominikańska we Wrocławiu

Firma zrealizowała dla nas różnorodne tematyczne eventy, w tym także imprezy połączone z wystawami autorskimi. Dała się poznać jako firma mająca duże wyczucie rynku, wykorzystująca także potencjał lokalnych podmiotów. Bogaty program imprez oraz ich profesjonalna obsługa sprawiły, że imprezy promocyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientów Galerii Dominikańskiej.

Galeria Łódzka w Łodzi

Dotychczasowa kilkuletnia współpraca z firmą okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca dla obu stron. Podczas organizacji imprez o zróżnicowanym charakterze i temacie (m. in. eventy okolicznościowe, pokazy mody, wystawy) agencja Studio 2 wykazywała się profesjonalizmem, kreatywnością, terminowością a także solidnym i indywidualnym podejściem do każdego przedsięwzięcia.

Galeria Krakowska w Krakowie

Galeria Krakowska współpracuje z firmą eventową Studio 2 od 2006 r. Od tego czasu zostało zorganizowanych wspólnie wiele wydarzeń promocyjnych, tj. pokazy mody, imprezy okolicznościowe, tematyczne, sportowe, edukacyjno-społeczne oraz wystawy. Zespół Studio 2 dał się poznać jako zespół kreatywnych i kompetentnych organizatorów na każdym etapie realizacji. Wieloletnia współpraca na bardzo wysokim poziomie sprawia, że jestem pewny profesjonalizmu każdego organizowanego przez nich wydarzenia.

IVS Sp. z o.o.

Mam przyjemność poinformować, że korzystamy z usług Biura Promocji Studio 2 z siedzibą w Krakowie Biuro Promocji Studio 2 cechuje profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.
Polecam Studio 2 będąc w pełni przekonanym o korzyściach płynących ze współpracy.

Kraków 2000 Europejskie Miasto Kultury

Pragnę złożyć na ręce Pań serdeczne podziękowania za pomoc okazaną w związku z organizacją Sylwestra na Rynku Głównym w Krakowie.
Wysiłek ten został jednakże nagrodzony i zrealizowany Sylwester jednogłośnie został oceniony przez uczestników i media jako niezwykle udany.
Dlatego proszę raz jeszcze przyjąć moje podziękowania. Wierzę także, że nasza współpraca w przyszłości będzie równie udana.

„Kotlin” sp. z o.o.

W imieniu firmy Kotlin Sp. z o.o. pragniemy serdecznie podziękować za w pełni profesjonalną organizację imprezy dla Dystrybutorów „Rejs 2 – czyli morskie o jedzeniu rozmowy” w dniu 13.03.2003.
Pomimo nietypowej lokalizacji imprezy (pokład promu), szalejącego sztormu i innych nieprzewidzianych zdarzeń, cała ekipa wykazała ogromne zaangażowanie i opanowanie, które udzieliło się również pozostałym uczestnikom spotkania.
Zaproponowany przez Państwa program oraz świetna jego realizacja sprawiły, że wszyscy jednogłośnie ocenili tę noc jako niezapomniane przeżycie.
Licząc na dalszą równie owocną współpracę w przyszłości życzymy państwu wielu kolejnych sukcesów!

Krokus PE Spółka

Studio 2 to zespół ludzi, których cechuje kreatywność, znakomita organizacja logistyczna oraz dbałość o szczegóły.

Lexus Katowice

Studio 2 dało się poznać jako poważny partner, oferujący profesjonalne usługi na bardzo wysokim poziomie.
Z przyjemnością polecamy usługi świadczone przez STUDIO 2 szczególnie tym, którzy poszukują profesjonalnego, solidnego partnera do współpracy.
Z firmą STUDIO 2 współpracujemy na stałe już od kilku lat.

Makro Cash and Carry Poland S.A.

Z powierzonego zadania Studio 2 wywiązało się w sposób godny pochwały: program imprezy został dobrany z dużym wyczuciem specyfiki Klienta Makro, a wszystkie organizacyjne szczegóły były dopracowane do perfekcji.

Małopolska Regionalna Kasa Chorych w Krakowie

STUDIO 2 odpowiadało za kompleksowe przygotowanie i realizację imprezy plenerowej pt. „Bezpieczny Kraków – Zdrowe Miasto”. STUDIO 2 w pełni wywiązało się z powziętych zobowiązań, spełniając nasze potrzeby i oczekiwania. Doświadczenie oraz wysoka sprawność organizacyjna sprawiły, że dziś jestem przekonany, iż STUDIO 2 może przyczynić się do sukcesu w realizacji tego typu imprez.

Miejski Program Przeciwdziałania Przestępczości Młodzieży

Firma wykazała się profesjonalizmem i sprawnością działania zarówno w trakcie przygotowania jak i realizacji tej konferencji.
Niniejszym zapewniamy, iż firma ta jest ze wszech miar godną polecenia.

Mostostal Kraków Firma Handlowa S.A.

W imieniu Zarządu „Mostostal Kraków Firma Handlowa S.A.” składam serdeczne podziękowania firmie Studio 2 za wspaniałą organizację obchodów X-lecia istnienia naszej firmy.
Jestem przekonana, że posiadane umiejętności i zdolności pozwolą Państwu na dalszy rozwój, a my ze swej strony z przyjemnością będziemy rekomendować współpracę z Państwa firmą i polecać wszystkim zainteresowanym usługi Studio 2, jako solidnego partnera, gwarantującego wysoką jakość świadczonych usług.

Mostostal Kraków S.A

Rekomenduję współpracę z Firmą Studio 2, która czterokrotnie zajmowała się organizacją imprezy integracyjnej dla pracowników Mostostal Kraków S.A.
Studio 2 wykazało się dużą kreatywnością, potrafiąc sprostać specyfice organizacji imprezy dla niebagatelnej ilości 1 500 osób.
Doświadczenie oraz wysoka staranność organizacyjna Studio 2 sprawiają, iż jesteśmy przekonani o ich dalszych sukcesach podczas realizacji rożnego rodzaju imprez.

Powszechne Towarzystwo Emerytalne PBK S.A.

Firma Studio 2 – Biuro Promocji współpracowała z Powszechnym Towarzystwem Emerytalnym PBK S.A. organizując imprezy reklamujące nasz fundusz.
Z powierzonych zadań firma wywiązała się w sposób profesjonalny. W pełni sprostała naszym potrzebom i oczekiwaniom.
Chcielibyśmy polecić Firmę Studio w będąc w pełni przekonani o korzyściach płynących ze współpracy.

Firma Studio 2 postrzegana jest jako zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi, działających efektywnie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów organizacji pracy.
Charakteryzuje ich szybka reakcja na potrzeby odbiorcy i fachowa obsługa klienta.

PZU Życie S.A. w Kielcach

Serdecznie dziękujemy za organizację integracyjnego Pikniku Jubileuszowego dla pracowników PZU, który odbył się na terenie Skansenu Wsi Kieleckiej w Tokarni.
Studio 2 wykazało się dużą otwartością na wszelkie sugestie i możliwości urozmaicenia pikniku, dzięki czemu doszło do realizacji imprezy, którą będzie długo wspominać 1 500 pracowników PZU z województwa Świętokrzyskiego. Dzięki Państwa poświęceniu i bardzo dobrej organizacji piknik został znakomicie oceniony przez naszych pracowników, a ich zadowolenie jest najlepszą miarą sukcesu tego przedsięwzięcia.
Przede wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, które zdecydowało o znakomitym przygotowaniu całej imprezy. Gorąco namawiamy do współpracy z Biurem Promocji Studio 2, które dało się poznać jako świetny organizator i realizator dużych przedsięwzięć.

PZU S.A. w Krakowie

Zespół pełnych zapału i entuzjazmu młodych ludzi w bardzo dobry sposób zrealizował zadania wyznaczone przez naszą firmę.
Studio 2 wykazało się dużą otwartością na wszelkie sugestie i możliwości urozmaicenia pikniku na terenie Korzkiewskiego Parku Kulturowego, dzięki czemu doszło do realizacji imprezy, którą będzie długo wspominać 2 500 pracowników PZU z województwa Małopolskiego.
Gorąco namawiamy do współpracy z Biurem Promocji Studio 2, które dało się poznać jako świetny organizator i realizator dużych przedsięwzięć.

PZU S.A. w Opolu

Serdecznie dziękujemy za organizację Pikniku Jubileuszowego dla pracowników PZU, który odbył się w Złotym Potoku k/Częstochowy w ramach obchodów 200-lecia ubezpieczeń.
W pikniku tym uczestniczyło około tysiąca osób. Zarówno koncert Pawła Kukiza wraz z zespołem Piersi, jak i przeprowadzone podczas pikniku drużynowe rozgrywki sportowo-rekreacyjne spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony pracowników, a ich zadowolenie jest najlepszą miarą sukcesu tego przedsięwzięcia. Przede wszystkim dziękujemy za zaangażowanie, które zdecydowało o znakomitym przygotowaniu całej imprezy.

Dziękujemy za organizację Pikniku Jubileuszowego na terenie Muzeum Wsi Opolskiej w ramach obchodów 200-lecia ubezpieczeń.
W pikniku tym uczestniczyło ponad dwa tysiące osób. Zarówno koncert zespołu Golec uOrkiestra, jak i przeprowadzone podczas pikniku drużynowe rozgrywki sportowo-rekreacyjne spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem. Piknik został znakomicie oceniony przez naszych pracowników, a ich zadowolenie jest najlepszą miara sukcesu tego przedsięwzięcia. Z całą odpowiedzialnością stwierdzamy, że Studio 2 zasługuje na najwyższe oceny.

SGiPM

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski pragnie podziękować firmie STUDIO 2 Biuro Promocji s.c. za kompleksową organizację V Małopolskiego Balu Samorządowego.
Biuro Promocji STUDIO 2 wykazało się wyjątkową kreatywnością w działaniu.
Program artystyczny Balu był doskonale dostosowany do rangi, miejsca i charakteru imprezy. Bal przebiegał sprawnie i był dopracowany w każdym szczególe.
Warto wspomnieć, iż organizatorzy skutecznie pozyskiwali środki finansowe od sponsorów.
Gorąco rekomenduję współpracę z Biurem Promocji STUDIO 2.

Sheraton Kraków Hotel

Chciałbym serdecznie podziękować za wielki sukces. Mam wrażenie, że ten sylwester był jednym z najlepszych od czasu istnienia hotelu. Dekoracja była fantastyczna i szalenie nowoczesna, muzyka doskonała, przedstawienie zadziwiające, ogólnie atmosfera tej nocy była naprawdę niezwykła. Jak do tej pory otrzymaliśmy same pozytywne komentarze od naszych gości. Doceniam zaangażowanie i wsparcie, aby wszystko przebiegało bez problemów. Firma Studio 2 udowodniła, że jest niezawodna i godna zaufania, otwarta na nowe, czasem zwariowane pomysły i zdolna zastosować je w praktyce. Wspaniała praca, dziękuję.

Niniejszym pragniemy potwierdzić, iż firma Studio 2 z siedzibą w Krakowie przygotowała i zajęła się organizacją Sylwestrowego Balu Weneckiego w Sheraton Kraków Hotel w 2006 roku. W tym roku po raz kolejny powierzyliśmy organizację imprezy sylwestrowej agencji eventowej Studio 2, gdyż jest to nasz zaufany oraz wiarygodny partner. Dzięki ich kreatywności, znakomitej organizacji, a także wiedzy branżowej współpraca z firmą Studio 2 zawsze przebiegała bez zastrzeżeń.
Podstawą kontaktów z firmą jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta.
Z przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez Studio 2 szczególnie tym, którzy poszukują profesjonalnego i solidnego Partnera do współpracy.

Stowarzyszenie SIEMACHA

Stowarzyszenie Siemacha współpracuje ze Studio 2 Biuro Promocji już od 13-stu lat. Przez cały ten okres firma wspierała nas od strony organizacyjnej podczas inicjowanych przez nas wydarzeń. Jest od początku producentem Młodzieżowego Festiwalu Sportowego „Juliada”. Niedawno przy współpracy ze Studio 2 podjęliśmy się kolejnego projektu – eventu o nazwie „Siemacha Camp”. Profesjonalne przygotowanie wydarzenia promującego nasze Stowarzyszenie pozwala twierdzić, iż firma Studio 2 jest jak najbardziej godna polecenia.

Teva Operations Poland

Z firmą Studio 2 współpracujemy już od 5 lat i bez wahania możemy stwierdzić, że ich kompleksowa obsługa organizacyjna to jakość w najlepszym wydaniu. Kreatywność, elastyczność, zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm, którym wykazują się pracownicy Studia 2 sprawiły, że organizowane wydarzenia stały się niezapomnianymi przeżyciami dla wszystkich gości. Z przyjemnością możemy zarekomendować Studio 2 jako solidnego i kompetentnego partnera handlowego.

TVP S.A. w Krakowie

Dziękujemy za wielkie serce i pracę przy organizacji całodziennych wydarzeń XI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Krakowie. To również dzięki Wam mogliśmy 12 stycznia 2003 roku świetnie się bawić na krakowskim rynku, kwestować i budzić w sobie to co najpiękniejsze – chęć niesienia pomocy chorym dzieciom.

Urząd Miasta Krakowa, Referat ds. Młodzieży, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Młodzieży

Jako Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Młodzieży chciałbym serdecznie podziękować firmie Studio 2 za kompleksową organizację dziewięciu kolejnych edycji imprezy sportowej pn. „Juliada”.
Z firmą Studio 2 mamy przyjemność współpracować od 2000 r., za każdym razem jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania w pracę całej ekipy.

Urząd Miasta Krakowa, Wydział Sportu

Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa pragnie podziękować firmie STUDIO 2 Biuro Promocji za kompleksowe przygotowanie i realizację następujących wydarzeń sportowych: Krakowski Bieg Sylwestrowy – lata 2009-2010; Marszobieg Niepodległości – lata 2009-2010; Kraków – kierunek NORDIC WALKING – 2009 rok. Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy z przyjemnością polecamy firmę Studio 2 Biuro Promocji, która zajmowała się organizacją każdego z ww. wydarzeń. Studio 2 wykazało się dużą kreatywnością, potrafiąc sprostać charakterystycznej dla każdego przedsięwzięcia specyfice organizacji imprezy, niejednokrotnie dla niebagatelnej ilości blisko 1000 osób. Wykazało się profesjonalizmem i sprawnością działania zarówno w trakcie przygotowania jak i podczas samej realizacji przedsięwzięcia.

Goto Top