Nasz zespół

Studio 2 to mocny i zgrany zespół.
Razem tworzymy koncepcje imprez, które później wspólnie realizujemy. Codziennie udowadniamy, że w kreowanych przez nas wydarzeniach granice wyobraźni nie istnieją. Z determinacją i pasją podążamy za światowymi trendami w organizacji imprez – dlatego wciąż jesteśmy coraz lepsi.

 

ZARZĄD

Agnieszka

Charyzmatyczna z ognistym temperamentem (jak przystało na zodiakalnego barana), ale pożary potrafi gasić ze stoickim spokojem. Twarda sztuka – nikt jej nie oszuka! Poniedziałki nie są jej mocną stroną…

Monika

Drobiazgowość i profesjonalizm to jej drugie imię. Wizjonerka w najlepszym wydaniu, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Nikt nie oprze się jej urokowi osobistemu. Siła spokoju.

ZESPÓŁ

Ewa G.

Myśli szybko, mówi jeszcze szybciej. Naczelny logistyk firmy. Trudno znaleźć lepszego. Non stop w drodze, nieustannie do przodu. Kierownik twórczego zamętu. Chaos i hałas potrafi przekuć w sukces.

Maja

Kto pasuje na ul. Pszczelnej lepiej niż Maja? W pracy to typowy zadaniowiec – wszelkie idee i pomysły bez straty czasu wciela w życie.

Ewa K.

Organizacja to jej drugie imię. Dusza towarzystwa. Ciepła i kontaktowa. Optymistka jakich mało, swoim uśmiechem i wiarą w ludzi podbija świat. Fascynatka eksperymentów kulinarnych.

Magda

Dobrze zorganizowana, uśmiechnięta, wrażliwa. „Młoda krew” w naszym zespole. Pracowita i multiutalentowana.

 
Karolina

Uporządkowana i konsekwentna. Ostoja spokoju. Dobry duch papierkowej roboty. Samotnie walczy o porządek w pomieszczeniu socjalnym. Robi kawę lepszą niż ekspres Krupsa.

Grzegorz

Z zamiłowania podróżnik, a w pracy – otwarty i kreatywny umysł, który wnosi do biura całe mnóstwo kolorów.

Kuba

Głowa pełna świeżych pomysłów. Niektórzy mówią, że jest uzależniony od kursów. Naczelny „tłumacz” firmy – świetny anglista. Zwiedził pół świata – Pawlikowska w spodniach.

Tomasz

Kreatywny wizjoner. Projekty graficzne czasem przygotowuje z prędkością światła. Idealnie trafia w nasze gusta – zna nas już lepiej niż my sami. Po godzinach gitarzysta zespołu NoName.


Goto Top